Dzień Edukacji Narodowej.

Dnia 12 października 2012r. w naszej szkole Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i uczniowie uroczyście obchodzili Œwięto Komisji Edukacji Narodowej. W szkole podstawowej i gimnazjum odbyły się uroczystości związane z obchodami "święta Edukacji". Podczas uroczystości obecne były poczty szkoły podstawowej i gimnazjum. Recytowane podczas części artystycznej teksty poetyckie i przedstawienie przygotowane przez uczniów kl. III gimnazjum były podziękowaniem dla pedagogów za ich ciężką i pełną poświęcenia pracę.
"Na niebie jasne świeci słońce.
Na dworze jesień w krasie swej.
Październik złotem dziś powitał
Nauczyciela Dzień".
Tymi słowami piosenki uczniowie klasy trzeciej rozpoczęli uroczystość Dnia Nauczyciela. Dzień był piękny, słoneczny i wszystkim uczniom i gościom dopisywały znakomite humory. Pani Grażyna Kozieł wraz z uczniami klasy drugiej SP przygotowała program kabaretowy. Dzieci wcieliły się w role spikerów telewizyjnych i z wielką powagą odgrywały swoje role. Dowcipne teksty wywoływały co chwilę wybuchy śmiechu na widowni. Przerwy reklamowe wypełniała klasa trzecia, która śpiewała piosenki dla nauczycieli przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni p. Agnieszki Wawrzyckiej. Dzieci uczęszczające do świetlicy wręczyły zrobione samodzielnie prezenty. Były to podstawki na długopisy. Nad ich starannym wykonaniem czuwały Pani Iwona Budnik i Pani Anita Lasek.
Uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego. Dyrekcja i władze miasta przekazały życzenia i podziękowania za pracę nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły.

GZS Kazimierz Dolny. Wszelkie prawa zastrzeżone. Napisz do administratora.